Hakkımızda

Özgün tasarımları ve modern ürünleri ile mekanlara hayat katan Sera-Time, 2000 yılından bu yana edindiği tecrübe ile sektörün önde gelen tedarikçi firma olma ünvanını taşımaktadır. 

Sera-Time olarak sürekli genişlettiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz ürün yelpazemiz ile duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen ürünlerini firmalara  ithal ve yerli ürün olmak üzeretedarik  etmektedir. Projelerimiz, Otel, Rezidans  Avm ,Restoran, Toplu Konut, Butik İşler,Özel projelerde özgün bir şekilde  tasarlanıp kullanılmaktadır. 

Ayrıca banyo mobilyaları gibi birçok çözümleyici ürünün dizaynı, üretimi ve uygulanması işlerini de geçekleştiren bir kuruluştur. 

Profesyonel yönetim anlayışımız, geniş dağıtım ağımız, tasarıma ve yeniliğe verdiğimiz önem ile müşteri odaklı çalışma politikamız, Sera-Time adını modem, rekabetçi ve güçlü bir 
marka olarak duyurmamızı sağlamaktadır. Bünyemizde Türkiye’ nin yapı ürünleri sektöründe önde gelen markaların bayiliği bulunmakta, şirketlere, kurumlara ve nihai tüketiciye; yapı malzemeleri toptan ve perakende satışı gerçekleştirmekte, geniş müşteri portföyü kapsamında tedarik, proje ve imalat hizmetleri sağlamaktadır. Zamanında teslim ile kusursuz hizmet gerçekleştirilmekte ve müşterilerinin tüm malzemeleri tek tedarikçiden temin etmelerine olanak sağlamaktadır. Zaman, enerji ve fiyat konusunda önemli tasarruf imkanı sağlamaktadır. Bu prensip ile yurt dışı ithalat ve ihracat alanında da yükselmeyi ilke edinen ve hedef  kitlenin ihtiyaçlarına  anında cevap verebilen yapı grubumuz, sektördeki tüm ihtiyacınızda yanınızda olmaktan ve sizlerle en kısa süre içinde tanışmaktan memnuniyet duyacaktır.

Daha detaylı bilgi alışverişinde bulunmak için; 0216 470 08 80’dan bize ulaşabilirsiniz.


© 2018 Sera Time